Našli ste na portály chybu?

Nahláste ju. Tým pomôžete zlepšiť kvalitu portálu a našich služieb pre všetkých používateľov.

"Na stretni.sk sa mi páči originalita, nové služby a serióznosť. Odporučím aj kamarátke."  Katarína,  Bratislava

Stretni.sk - Starý mládenec?

Zoznamka na úrovni, zoznámenie cez internet
Váš email:
Heslo:

Zabudli ste svoje heslo?

Zadajte svoju emailovú adresu a my vám odošleme verifikačný link. Po potvrdení linku vám bude odoslané nové heslo k vášmu účtu.

Dnes je 20.08.2017 | Meniny má Anabela

Späť na diskusné témy Forum / 3. Rozchod a rozvod / Starý mládenec?

Marekrek

Skalica

50 rokov

Nie je online

Starý mládenec?

Mna by zaujimalo, ako sa zeny pozeraju na chlapa, co sa blizi pomaly uz k 50-tke a je slobodny a nikdy nebol ani zenaty. Ci si nemyslia, ze je to nieco cudne :D

Späť na diskusné témy Príspevky k téme "Starý mládenec?"

(Fotka sa zobrazí len registrovaným užívateľom s foto)

Drozdajka

Žilina

39 rokov

Nie je online

27.04.2017 - 12:16:17

Ako ktore.
Ja s tym osobne nemam problem. Vo vela takych pripadov mal dotycny dlhorocny vztah ale zial nevyslo to a tak je stale slobodny.

tulenik

Bratislava - Devínska Nová Ves

46 rokov

Nie je online

17.04.2017 - 05:26:44

"Samozrejme", že hej. Pričom je sranda, že ani tie, čo prešli riadnymi životnými turbulenciami, to nejako nevedia zahrnúť do úvah u "protistrany". Frankly, ja som sa vlastne turbulenciám vyhol.
A ženatý som síce nebol, ale žil som napr. s ex1 5 rokov a napriek všetkým jej podivnostiam (v skratke, už NIKDY vege ezo budhi hindi) som to neukončil ja (hoci sa snažila ma do tej polohy dotlačiť). A toľko nevydrží kooopaaa mangelstiev, plus rieš po niečom takom nielen že vysporiadanie majetku, ale ešte aj spôsobenú škodu. V prípade manželstva piece of cake, pretože dokážeš predvídať rozhodnutie súdu. Čiže zažil som nielen "de facto mangelstvo", ale aj jeho následný rozpad v ešte farbistejšej verzii, ako keby som bol "iba ženatý". Len to holt nie je tak ľahko zaproklamovateľné, ako keď sa niekto definuje slovom "rozvedený".
Koniec koncov, slobodný ale x-krát rozídený a to aj po niekoľkoročných epizódach spoločného života pod jednou strechou je dnes bežný "rodinný stav". Problém je, že ešte aj veľa tých, čo to na vlastnej koži poznajú, je naďalej obeťami "konvenčného vnímania".

IgorogI

Spišská Belá

27 rokov

Nie je online

13.04.2017 - 11:18:15

Tak isto, ako sa muzi pozeraju na stare dievky :D domysli si..

<< Predchádzajúca | 1 | Nasledujúca >>