Našli ste na portály chybu?

Nahláste ju. Tým pomôžete zlepšiť kvalitu portálu a našich služieb pre všetkých používateľov.

"Na stretni.sk sa mi páči originalita, nové služby a serióznosť. Odporučím aj kamarátke."  Katarína,  Bratislava

Stretni.sk - Stres z prace ventilujem na okoli, co s tym?

Zoznamka na úrovni, zoznámenie cez internet
Váš email:
Heslo:

Zabudli ste svoje heslo?

Zadajte svoju emailovú adresu a my vám odošleme verifikačný link. Po potvrdení linku vám bude odoslané nové heslo k vášmu účtu.

Dnes je 19.05.2019 | Meniny má Gertrúda

Späť na diskusné témy Forum / 3. Podnikanie / Stres z prace ventilujem na okoli, co s tym?

Nuno

Skalica

47 rokov

Nie je online

Stres z prace ventilujem na okoli, co s tym?

Mam velmi dobre platenu pracu, ktorej ale musim venovat vela casu a nervov. Niekedy som taky nervozny, ze som "zly" aj na okolie, napr aj na partnerku. Vzdy mi je to potom luto a ospravedlnim sa jej. Stale sa to ale opakuje a neviem, ako si pomoct. Vie mi niekto poradit? Budem vdacny.

Späť na diskusné témy Príspevky k téme "Stres z prace ventilujem na okoli, co s tym?"

(Fotka sa zobrazí len registrovaným užívateľom s foto)

Rokoko

Banská Bystrica

44 rokov

Nie je online

18.04.2019 - 11:16:59

Tiez mam dobru skusenost ze vybit si stres v sporte. Uz je na tebe, co si vyberies, nemusi to byt nutne box a podobne :)

Elahopa

Šaľa

34 rokov

Nie je online

06.11.2018 - 07:30:56

Za mna mozem povedat, ze mne funguje meditacia. Proste pridem z prace, vyhradim si chvilu pre seba a vsetko co sa v ten den dialo zo mna opadne a hned je vzduch vycisteny a hura konverzovat :)

LalalalaLa

Veľký Šariš

47 rokov

Nie je online

22.03.2018 - 10:16:20

Ked si nervozny, tak sa stiahni do samoty, partnerka to pochopi. Ukludnis sa a bude dobre.

Lukino321

Turčianske Teplice

29 rokov

Nie je online

15.09.2017 - 11:06:23

Odoporucam vybit si nervy v nejakom sporte, pripadne v posilke, nieco podobne, domov prides spokojny a budes sa usmievat ako slniecko ;)

Hubino

Považská Bystrica

32 rokov

Nie je online

02.06.2015 - 05:12:41

Mal by si sa rozdhodnut, co je pre teba dolezitejsie, ci praca alebo laska. Ak laska, tak by si mal v praci polavit, aby si stres ani nemal.

Alana4

Šaľa

35 rokov

Nie je online

28.05.2015 - 03:52:00

Urcite to nie je spravne, ale z casti sa to da pochopit. Ak sa to ale naozaj stale opakuje, partnerke sa to urcite velmi nepaci. Skus si stres ventilovat nijak inak. Velmi vhodny je napr sport. Aky, je uz na tebe.

<< Predchádzajúca | 1 | Nasledujúca >>