Našli ste na portály chybu?

Nahláste ju. Tým pomôžete zlepšiť kvalitu portálu a našich služieb pre všetkých používateľov.

"Na stretni.sk sa mi páči originalita, nové služby a serióznosť. Odporučím aj kamarátke."  Katarína,  Bratislava

Stretni.sk - Som jedina, ktora este nebola pri mori?

Zoznamka na úrovni, zoznámenie cez internet
Váš email:
Heslo:

Zabudli ste svoje heslo?

Zadajte svoju emailovú adresu a my vám odošleme verifikačný link. Po potvrdení linku vám bude odoslané nové heslo k vášmu účtu.

Dnes je 24.06.2019 | Meniny má Ján

Späť na diskusné témy Forum / 2. Dovolenka / Som jedina, ktora este nebola pri mori?

Evinaaa

Stará Ľubovňa

26 rokov

Nie je online

Som jedina, ktora este nebola pri mori?

Vacsina ludi tam chodi kazde leto. ja som este nikdy nebola. Cez leto som radsej vzdy bola na vidieku u rodiny pri horach, v taboroch a podobne. Je pravda, ze aj preto, lebo sme na more nikdy nemali peniaze. Ani ma to more nejak nelaka. Raz tam chcem urcite ist, ale mam cas. Co je na tom take super. Mam vyskusat a uvidim? Alebo je tu este niekto, kto chodi radsej na vylety po slovenskych horach ako pri more? :)

Späť na diskusné témy Príspevky k téme "Som jedina, ktora este nebola pri mori?"

(Fotka sa zobrazí len registrovaným užívateľom s foto)

Alana4

Šaľa

35 rokov

Nie je online

27.12.2016 - 08:03:21

Ani ja som este nebola, ale raz sa dockas uvidis, budes sa tesit ako male decko :)

Nellla

Stará Turá

44 rokov

Nie je online

27.10.2015 - 08:31:53

Pekný deň. Kým ste ľudia mladí, tak cestujte. Potom už na to nebude toľko času, verte mi ;)

Rokoko

Banská Bystrica

44 rokov

Nie je online

20.02.2015 - 02:40:57

Ludia, to myslite vazne? Ved je tolko krasnych miest okrem Slovenska, ktore sa oplati vidiet. Zivot je kratky a chcem toho stihnut co najviac, vela sa mi uz podarilo, chodte do toho!

Mishha

Lipany

45 rokov

Nie je online

19.02.2015 - 02:03:13

Aha, kolko mam rokov, a tiez som este nebola. Ale coskoro by som chcela uz konecne.

Ivanko22

Bratislava - Vajnory

29 rokov

Nie je online

18.02.2015 - 01:31:38

Nie si sama, ja som tiez este nebol a tiez na tom nevidim nic extra. Radsej mam presne take dovolenky ako ty ;)

<< Predchádzajúca | 1 | Nasledujúca >>