Našli ste na portály chybu?

Nahláste ju. Tým pomôžete zlepšiť kvalitu portálu a našich služieb pre všetkých používateľov.

"Na stretni.sk sa mi páči originalita, nové služby a serióznosť. Odporučím aj kamarátke."  Katarína,  Bratislava

Stretni.sk - Ako casto?

Zoznamka na úrovni, zoznámenie cez internet
Váš email:
Heslo:

Zabudli ste svoje heslo?

Zadajte svoju emailovú adresu a my vám odošleme verifikačný link. Po potvrdení linku vám bude odoslané nové heslo k vášmu účtu.

Dnes je 19.05.2019 | Meniny má Gertrúda

Späť na diskusné témy Forum / 5. Sexualita / Ako casto?

Lala11

Veľký Šariš

35 rokov

Nie je online

Ako casto?

Ako casto mate vo vztahu sex? Ja som mala zatial vzdy chut castejsie ako moji ex. 3krat tyzdenne je pre mna malo. Prehanam to alebo boli lenivi?

Späť na diskusné témy Príspevky k téme "Ako casto?"

(Fotka sa zobrazí len registrovaným užívateľom s foto)

Gustos

Trenčín

31 rokov

Nie je online

25.04.2019 - 07:46:06

Nemuseli byt nutne lenivi, fakt ma kazdy inu potrebu. A ked ma niekto mensiu potrebu, urcite nie je dobre mu vycitat, ze je lenivy.

Gustos

Trenčín

31 rokov

Nie je online

04.03.2016 - 06:03:18

Každý deň! :D

Hudiar

Svätý Jur

28 rokov

Nie je online

12.11.2015 - 02:10:08

Neboli leniví, ale každý má inú potrebu. Dôležité je nájsť niekoho, s kým budete mať rovnakú chuť. Nech nikto "nestráda" :D

Mumo

Bánovce nad Bebravou

38 rokov

Nie je online

24.09.2015 - 01:40:20

Pre kompromis plati vzdy pravidlo, ze prisposobit sa ma ten, ktory ma vyssie naroky. Takze v tomto pripade mas smolu. Aj ked ja by som taku zenu bral.

tazman

Skalica

36 rokov

Nie je online

20.09.2015 - 12:43:36

Podla mňa záleží ako dlho ste boli spolu. Ja som z priatelkami na začiatku vzťahov mal sex i 2x denne, samozrejme že časom to klesalo.

Ivanko22

Bratislava - Vajnory

29 rokov

Nie je online

18.02.2015 - 01:34:50

Ked ma muz tazku pracu, je pochopitelne, ze je doma uz unaveny a potrebuje sa hlavne najest a vyspat :P

Evinaaa

Stará Ľubovňa

26 rokov

Nie je online

17.02.2015 - 02:18:45

Podla mna to neprehanas, ved si mlada, tak je to normalne. Ak boli tvoji partneri nejak velmi starsi, tak aj u nich to bolo normalne.

Bimbo0

Snina

31 rokov

Nie je online

16.02.2015 - 04:18:25

To sa mi nejak nezda, ze by si akurat vzdy natrafila len na tych lenivych. Lebo aby zena muza musela prosit o sex... Alebo mozno nie si velmi pritazliva? Moznosti je vela.

<< Predchádzajúca | 1 | Nasledujúca >>