Našli ste na portály chybu?

Nahláste ju. Tým pomôžete zlepšiť kvalitu portálu a našich služieb pre všetkých používateľov.

"Na stretni.sk sa mi páči originalita, nové služby a serióznosť. Odporučím aj kamarátke."  Katarína,  Bratislava

Stretni.sk - Dovolenka s priatelom a rodinou?

Zoznamka na úrovni, zoznámenie cez internet
Váš email:
Heslo:

Zabudli ste svoje heslo?

Zadajte svoju emailovú adresu a my vám odošleme verifikačný link. Po potvrdení linku vám bude odoslané nové heslo k vášmu účtu.

Dnes je 25.06.2019 | Meniny má Tadeáš

Späť na diskusné témy Forum / 2. Dovolenka / Dovolenka s priatelom a rodinou?

Cooperka

Dudince

38 rokov

Nie je online

Dovolenka s priatelom a rodinou?

Rada by som cez zimu isla s mojim priatelom a mojimi rodicmi na dovolenku. Bohuzial mojmu partnerovi sa do toho velmi nechce. Je to vobec dobry napad?

Späť na diskusné témy Príspevky k téme "Dovolenka s priatelom a rodinou?"

(Fotka sa zobrazí len registrovaným užívateľom s foto)

IgorogI

Spišská Belá

29 rokov

Nie je online

10.03.2015 - 06:06:07

Ak je to kratky vztah, zdalo by sa mi to divne a nechcelo by sa mi tam ist. Ak je vztah dlhy, aspon par rokov, je to uz ina vec.

Roni6

Nové Zámky

50 rokov

Nie je online

23.10.2013 - 07:23:46

Ako sa v živote hovorí na dobrú otázku, dobrá odpoveď, na zlú....:-)Každý vzťah sa buduje,ale budovať ho je možné, až keď obidvaja vstúpia do neho oboma nohami.Veď ako sa dá byť na treťom poschodí, keď mám ešte jednu nohu na druhom? .........V skutočnosti, to znamená aj to, vedieť sa oslobodiť od rodičov. Oslobodiť, myslím začať si žiť svoj život v zmysle, v zhode so svojou prirodzenosťou, čiže tak ako to cítim....A to je v podstate nemožné, keď sa budem držať svojich nemenných tradící a zvykov a budem chcieť do nekonečna napĺňať predstavy a očakávania rodičov aj keď ich mám veľmi rád....
A ak časom sme tak dobrí, že sa nám podarí vybudovať plnohodnotný vzťah so svojim partnerom, potom takto položená otázka stratí význam...Nakoniec môže nastať aj stav, že takúto dovolenku budú chcieť všetky zúčastnené strany a v tedy to môže byť naozaj aj príjemné :-)

vierama

Vranov nad Topľou

41 rokov

Nie je online

22.10.2013 - 01:17:20

samozrejme, je to dobry napad. ale nie pre tvojho priatela.

<< Predchádzajúca | 1 | Nasledujúca >>