Našli ste na portály chybu?

Nahláste ju. Tým pomôžete zlepšiť kvalitu portálu a našich služieb pre všetkých používateľov.

"Na stretni.sk sa mi páči originalita, nové služby a serióznosť. Odporučím aj kamarátke."  Katarína,  Bratislava

Stretni.sk - on plánuje svadbu ,ja rozchod ,čo robiť ?

Zoznamka na úrovni, zoznámenie cez internet
Váš email:
Heslo:

Zabudli ste svoje heslo?

Zadajte svoju emailovú adresu a my vám odošleme verifikačný link. Po potvrdení linku vám bude odoslané nové heslo k vášmu účtu.

Dnes je 22.09.2017 | Meniny má Móric

Späť na diskusné témy Forum / 1. Slobodný / on plánuje svadbu ,ja rozchod ,čo robiť ?

nestastna

Bardejov

27 rokov

Nie je online

on plánuje svadbu ,ja rozchod ,čo robiť ?

dobrý deň,ani nečakám vlastne,že mi tu poradíte a pomôžete,lebo mne nevie nikto poradiť a pomôcť ,ale chcem sa aspon vyrozpárvať,ked už nič iné,lebo s takouto ťarchou nedokážem žiť a zvládať život.Mám skoro 23 rokov ,môj priateľ s ktorým som už tri roky  pracuje a je veľmi úspešný človek.Dali sme sa dokopy ,lebo sme sa veľmi milovali v začiatkoch,boli sme šťastný pár,ale potom prichádzali prvé veľmi vážne problémy,ja som to však všetko poslušne tolerovala,bola som chápavá žena,je to náš prvý vzťah vôbec.nebudem rozpisovať naše problémy,lebo chcem,aby to bolo anonyymné,ako to len najviac ide,problém je v tom,že ja vidím na nom obrovské chyby,taktiež aj moja rodina,a preto ho  neznášajú,on nemá rád ich tiež a  ja nemám rada jeho rodinu ( mám svoje veľmi vážne dôvody),ale to by bolo na dlhšie,nedokážem si predstaviť,že by som mala s takou rodinou byť v nejakom zväzku,naozaj nie ...mám s priateľom veľmi vážne problémy,ktoré nikdy neprejdú,viem,že jediná cesta je rozchod a definitívny tentokrát( lebo som sa s ním už raz rozišla ,bola som pevne rozhodnutá,ale jeho sladké slová plné lásky ma presvedčili) ,zabila som s ním tri roky a už dva a pol roka šaliem z toho,aká som nešťastná,je to príliš dlhá doba na to,aby som nebola sklamaná,nesťasťna,ja už ani nikoho nechcem ,len chcem mať konečne pokoj,tento vzťah ma zničil najviac ako len mohol ...obrovský problém je ten,že neviem,ako sa mám z tohto bludného kruhu vymotať ,viem,že síce ho lubim,ale nemôžem s ním byť ,ked už teraz mi ten vzťah ubližuje,tak ako by to bolo v budúcnosti ..naše problémy sú praktzicky nevyriešitelné,len on si to nechce priznať ..a minule ma požiadal o ruku,lkúpil nám aj spoločný byt,na ktorý makal vyše roka ..:(:( som z toho úplne zlomená,stále básni len o detoch ,maželstve,láske našej,aká je užasna a nehynuca,ake nemáme problémy a pod,je na mna hrozne navuazaný,nevie si predstaviť inú zenu vedla seba,je mnou akoby posadnutý ,všetko mi toleruje,všetko mi hned odpustí,a ja chcem,aby sa so mnou rozisiel,lenže to sa nikdy nestane ,on sa nedokáže ani na inu zenu pozriet ..on vníma nas vzťah ako za ideálny a aj mna ako za dokonalu zenu,vravím,je uplne zaslepeny :(:( neviem,ako sa ho mam " striasť " ...už som sa mu snazila dohovarat,ze trpim,on sam to aj vidi,snazila som sa s nim rozist,len som prilis na to slaba ,ale takto zaziva umieram,nemozem zit s nim,no niekedy mi to take pride,ze ani bez neho ..citim sa v zufalej situacii ..viem,ze cim dalej to budem natahovat,tym to bude horsie,ale ked ja sa s nim nedokazem asi rozísť ,sme spolu tri roky ..a viem,ze jeho to zabije ..on ma dost ja psychicke problemy a obávam sa,že ho to položí ,kedže on planuje svadbu v čo najkratšom čase ..ako mám ísť na to ?:(:(:( som v hroznej sitzuácii ..ja nespávam ,nechutí mi jest ,trápim sa,neviem sa už ani smiať ...viem,že to nema zmysel,cely nas vztah ,on uz nema zmysel dva roky,ale stale to tahame a tahame ...čo dalej ?:(ako to rozumne ukončiť ?máte nejaké podobne skusenosti ?prosim pomožte,ak viete ..kludne aj mi napiste hocijaku spravu ....budem veľmi rada ..som už zufala,preto som sa obratila na toto forum ..

Späť na diskusné témy Príspevky k téme "on plánuje svadbu ,ja rozchod ,čo robiť ?"

(Fotka sa zobrazí len registrovaným užívateľom s foto)

Maggy

Nováky

26 rokov

Nie je online

19.04.2016 - 06:36:29

NO ako sa to vyriešilo? Určite by sme to viacerí radi vedeli :)

Emo11

Štúrovo

34 rokov

Nie je online

22.10.2015 - 04:54:41

Nenaťahuj ho, nejaký čas po rozchode sa budete obaja trápiť, to je jasné, ale postupne to bude lepšie, uvidíš, nebudeš ľutovať.

Ajinka101

Zvolen

29 rokov

Nie je online

08.09.2015 - 08:02:55

Vela ludi ma vztahy a vyzeraju presne takto. Navonok to casto nedaju najavo a ti slobdni su smutni, lebo aj oni chcu taky vztah. Keby vedeli pravdu... Radsej nemat ziaden vztah ako takyto. To by boli ale skoro vsetci ludia na zemi nezadani.

Laughing.Eyes

Praha 4

32 rokov

Nie je online

09.08.2015 - 12:47:48

ahoj nestastna.. mala som tu istu dilemu...
a po pravde.. rozidte sa a dajte si chvilu cas aby si mohla o sebe premyslat.. zit.. radovat sa..
nieco tam nie je zasadne v poriadku..
aj to, ako je posadnuty, vsetko toleruje.. zazila som a je to des bes..
kamosky mi zavideli.. uspesny krasny chlap.. ale mne s nim prave kvoli tomu nebolo dobre.. nemal hranice.. som stastna ze nie sme spolu, i ked je to inak skvely clovek a isto pre nejaku inu zenu i partner

Mishha

Lipany

43 rokov

Nie je online

19.02.2015 - 02:09:38

Super, ze si sa ozvala, lebo toto je naozaj tazky pribeh, ahoj :) Je skvele, ze uz sa dokazete otvorenejsie rozpravat, cize nejaky posun tam nastal. Ktovie, mozno to tak pojde dalej a da sa do poriadku vsetko. Chapem, ze je tazke ho opustit este pri tych problemoch, ktore ma s rodinou a zdravim. To by som asi ani ja nedokazala. Drzim ti palce, aby dopadlo vsetko tak, aby ste boli obaja stastni, ak sa to da :)

stratenadusa

Bardejov

27 rokov

Nie je online

19.02.2015 - 12:31:45

vlastne prakticky,my sme takpovediac,len asi dosť dobrí priatelia,neviem.pomáhame si navzájom s problémami ,ktoré máme,povedala som mu otvorene,že sa enchcem vydávať,aspon toto som mu dokázala povedať do očí čo bolo super,nenosim jeho prsten,ktorý mi dal,otvorene som mu povedala,ze sa neprestahujem do bytu ,pokým budeme mať medzi sebou probémy,povedala by som mu,ako si to predsatvujem,stala sa zo mna trošku sebavedomejšia žena,už nie som taká strašne ustráchaná,aspon toto som dokázala,otvorení už sme jeden k druhému,on už tiež pochopil isté veci,že sa bojím zobrať si ho,že je veľa prblémov medzi nami,ktoré paradoxne nam robia len "ostatní " okolo nás,nikto iný,my sme si ich nezapríčinili,a zisťujem,pomaly,ale isto,že asi ,ako tu už padlo aj pred rokom veľa slov,asi veľa takých chkapov,ako je on nie je :)čo sa týka pozornosti,lásky,nehy,a najmä toho,že sa ku mne správa krásne,ako k princeznej a nosí ma na rukách..a splní mi každé prianie,naozaj sa snaží a pracuje na sebe,mnohé možno nezhody,ktoré ás trápii veľmi -som vytesnila z hlavy,nejak sme ich vydiskutovali (už sa nebojím s ním hovoriť uprimne a otvorene),a zostali už "iba " tretí ludia,ktorí nam zneprijemnuju život,ako rodičia a jeho rodina.to však možno vyriešime odstahovaním sa raz ..ked ja "budem chcieť ",nie ked on bude chcieť.

stratenadusa

Bardejov

27 rokov

Nie je online

19.02.2015 - 12:12:44

ahojte všetci :)to som ja "nestastna"zakladatelka témy,len po tolkom dlhom čase som zabudla heslo tuna ,tak píšem z iného nicku :)
nie som šťastná,všetko ostalo tak ako to je.nebudeme sa brať,zatiaľ,aspon to,on o mna bojuje,ako vie,najťažšie bolo urobiť ten prvý krok a to bol ten,že som zrušila zasnuby,neberieme sa nateraz ,ani spolu nebývame,dosť často sa hádame a tak,a tak možno konečne sa rozídeme,ja som však počas toho roka zistila,že si neviem predstaviť život bez neho,veľa sa toho udialo,hoci vnímam náš vzťah ako za rpoblémový a všetko v nom je prakticky nanič,mám ho rada veľmi,ale nedokážem mu stále tak ubližiť,stále mu nedokážem povedať ,že ho chcem nechať ,asi mi teraz poviete,že som hlupana,ale nejde to,zrušila som svadbu aspon,no sme stále spolu.žiaľ,avšak on je stále na cestách kdesi ..no ja si nikhoo akosi nemožem najst,mala som kadejake navrhy od chalanov,ale kašlem na nich,pozvania na kavičky,ani jeden z nich mi nepadol do oka,tak som v tomto vzťahu,on sa zmieril s tým,že svadba nebude,a že nebudeme ani spolu bývať,ale no ,niekedy vyjde slnko nad naším vzťahom,niekedy naopakk je zamračené,ako v každom vzťahu.
posadnutí sme asi jeden druhým,zavislí citovo jeden na druhom,asi sa to nedá ovplyvniť,čakám kedy príde to,ked sa navždy rozídeme,viem,že to príde,a neviem kedy,či tento rok,alebo nie tento rok,bojím sa to spraviť,on medzičasom sa ocito v rukách lekárov kvôlii jeho psychickému stavu :(:(do toho jeho mama mala tazku nehodu :( a ochorel mu otec,jeh život je peklo,počas tohto roka mi niekolkokrat povedal,že iba ja ho držím ešte pri živote,že to nejde bezo mna...nemám to srdce ho nechať fakt,asi si pomyslíte,že som nejaka samaritánka a masochistka,ale ked mi plače na pleci,ako ma miluje a že ja jediná ho dokážem držať ako tak na nohách,tak to je už ,čo povedať :(
mám možnosť odcestovať trošku od neho na nejaký čas,začať trošku inak žiť,po škole,tak to využijem,uvidím,čo sa potom stane,je to zamotaný začarovaný hnusný kruh,ktorý mám pocit,že sa nikdy neskonči,som z toho celeho smutná,no už tak neberiem ako tragédiu,vnutorne som zmierena,že to neni vzťah na celý život,že sa to skončí onedlho,skôr či neskôr,o rok,dva,o mesiac,ktovie,viem,že to neni partner vhodný pre mna,aj ked sa to na prvý pohlad nezdá,kedže "sme ukazkový par " pre každého,ale neni to tak.
čakám na chybu,ktorú spraví a potom sa rozídem definitivne,alebo sa proste budem postupne odmlčiavat,ked budem v cudzine,ktovie,ako to dopadne.
ciže nezmeneno,ludkovia :/ale dakujem moc,že si na mna spomínate aj po tom dlhom roku ..

baba11

Rimavská Sobota

28 rokov

Nie je online

25.01.2015 - 03:12:22

Mna by zaujimalo, ako si dopadla, co je s tebou dalej. Ste este spolu alebo nie? Urcite viaceri sme zvedavi. Neviem, ako si sa rozhodla, ale v kazdom pripade dufam, ze si stastna :)

Mato420

Púchov

32 rokov

Nie je online

24.01.2015 - 12:01:43

Skoro som to nedocital, ale predsa. No nemozem uverit, ze existuju taketo "vztahy". Neviem, kto z vas robi vacsiu chybu. Ale skor ty. Lebo vies, ze to nema zmysel. Vela ludi ti uz napisalo, ze by si to mala skoncit. Nakoniec je to ale na tebe, mozes, ale aj nemusis posluchnut. Viem, je to velky krok! A nepozname uplne vsetky suvislosti, takze ti prajem vela stastia v rozhodovani. Moze to ovplyvnit cely tvoj zivot ;)

Janka110

Bratislava - Ružinov

22 rokov

Nie je online

13.01.2015 - 05:20:43

Nikdy nepochopim, ako moze byt niekto tak dlho v takomto vztahu. Niekedy musis byt aj sebecka a mysliet na seba. Nie si s nim stastna, tak s nim nebud. On sa s tym zmieri, taky je zivot. Nakoniec budete obidvaja radi, ze sa to stalo, uvidis. Najtazsi je prvy krok, drzim palce ;)

<< Predchádzajúca | 1 2 3 4 5 .. 9 | Nasledujúca >>