Našli ste na portály chybu?

Nahláste ju. Tým pomôžete zlepšiť kvalitu portálu a našich služieb pre všetkých používateľov.

"Na stretni.sk sa mi páči originalita, nové služby a serióznosť. Odporučím aj kamarátke."  Katarína,  Bratislava

Stretni.sk - Dobrý den,

Zoznamka na úrovni, zoznámenie cez internet
Váš email:
Heslo:

Zabudli ste svoje heslo?

Zadajte svoju emailovú adresu a my vám odošleme verifikačný link. Po potvrdení linku vám bude odoslané nové heslo k vášmu účtu.

Dnes je 24.10.2017 | Meniny má Kvetoslava

Späť na diskusné témy Forum / Otázky a pripomienky / Dobrý den,

Daniela73

Banská Bystrica

44 rokov

Nie je online

Dobrý den,

mala otázka na admina, neplanuje zorganizovať tato seriozna zoznamka nejaké stretnutie zoznámenia chtivých ludí??? mam na mysli nejakú akciu,kde by sa ludia stretli prežili príjemný víkend pri športe zabave. Mam pocit, že je tu veľa ľudí čo by sa realne chceli zoznamiť, ale sa majú problém stretnúť. Ja by som určite niečo také určite uvítala keď už nič iné stravila by som príjemný víkend niekde v prírode..... 

Späť na diskusné témy Príspevky k téme "Dobrý den,"

(Fotka sa zobrazí len registrovaným užívateľom s foto)

CDP

Bratislava - Ružinov

31 rokov

Nie je online

13.06.2013 - 06:12:56

ale nic nebude - vsak vidis, ze to tu nezije.
inac keby si niekto chcel zahrat speedminton(niekde pri strkovci), tak sa ozvite.

qwerty78

Nitra

55 rokov

Nie je online

13.06.2013 - 07:41:29

Wav,to je vynikajuci napad....tiez by som sa pridala!!!

CDP

Bratislava - Ružinov

31 rokov

Nie je online

19.05.2013 - 09:45:14

predtym niektori namietali, ze vonku je zima a treba pockat, kym bude teplejsie. uz je teplejsie.....

Daniela73

Banská Bystrica

44 rokov

Nie je online

24.02.2013 - 10:08:40

Peter uznavam, ked bude leto bude to omnoho jednoduchšie a bola to len myšlienka, taký napad, skratka sa mi zdalo, že by som také niečo uvítala a tak som to dala na plac, aby sa k tomu ludia vyjadrili....

peter49

Hlohovec

54 rokov

Nie je online

23.02.2013 - 07:25:56

Ahojte, čítam si tu vaše príspevky na zorganizovanie stretnutia registrovaných na www.stretni.sk. Nechcem kritizovať, ale skúsil sa niekto z vás zamyslieť aj nad tým, že to nie je také jednoduché zorganizovať hoci len desať cudzích ľudí? Ako si to predstavujete? Asi takto? Ahoj, je rezervovaná chata napr.23.3.2013 na 2 dni tam a tam, máš záujem? Ak máš pošli mi 30€ na môj účet a ja to všetko zariadim a zaplatím a ostatné potom vyúčtujeme na chate...Pošle niekto cudziemu peniaze alebo chcete, aby to niekto všetko zariadil a zaplatil a potom polovica ľudí povie, že nepríde, lebo mu do toho niečo prišlo...mám s tým skúsenosť, už problém je dať dokopy 10 ľudí, čo sa poznajú a nie čo sa nepoznajú...Možno by sa dalo niečo zorganizovať, keď už bude teplejšie vonku, nejaký peší pochod alebo výlet, kde nezáleží koľko ľudí príde...ale to až keď vyjde pekné slniečko a začnú vtáci spievať :-)

CDP

Bratislava - Ružinov

31 rokov

Nie je online

23.02.2013 - 12:48:00

btw nechapem preco uz nieco take nebolo zorganizovane, vsak by mali admini aspon o com pisat a mali by nejake promo materialy.

este je tu furt moznost to zorganizovat bez ucastni vedenia webu.

Petter

Senec

43 rokov

Nie je online

23.02.2013 - 12:44:06

Keby to suviselo zo sportom napr.bike v BA okolie tak sa rad prydam.Aj ked teraz cez zimu asi nie

CDP

Bratislava - Ružinov

31 rokov

Nie je online

21.02.2013 - 09:08:40

keby admin spoolupracoval a poslal spravu vsetkym uzivatelom, tak by sa podla mna nazbieralo viac ludi.

ja by som sa zucastnil, keby to bolo v bratislave :)

hlavne to nerobte na poslednu chvilu, ale dajte to vediet dost v predstihu. inac kludne to moze byt nejaka sportova udalost-taky paintbal je super :D

Mato111

Bojnice

27 rokov

Nie je online

21.02.2013 - 06:09:33

a budeme sa trtkat šeci halava nehalva ?

Daniela73

Banská Bystrica

44 rokov

Nie je online

21.02.2013 - 05:35:10

Jééééééééj to je krásne vieš ale nikto sa vlastne realne stretnúť nechce, si prvá, ktorá o to realne prejavila záujem a teda aj navrhla akú takú pomoc, moja myšlienka bola, že na to stretnutie by mohol prísť hocikto, kto by chcel nemala som v zaujme organizovať dvojice a podobne, skrátka by to bolo iba stretnutie ludí so zoznamky, ktorí sú osamelí a majú veľa voľného času a prípadne by si pri tomto stretnutí aj niekto padol do oka.......to bol moj zámer. Dnes si ma veľmi potešila tým čo si napísala. Prajem ti krásny den. Daniela

<< Predchádzajúca | 1 2 3 | Nasledujúca >>