Našli ste na portály chybu?

Nahláste ju. Tým pomôžete zlepšiť kvalitu portálu a našich služieb pre všetkých používateľov.

"Na stretni.sk sa mi páči originalita, nové služby a serióznosť. Odporučím aj kamarátke."  Katarína,  Bratislava

Stretni.sk - Nadviazanie vzťahu vo vyššom veku...

Zoznamka na úrovni, zoznámenie cez internet
Váš email:
Heslo:

Zabudli ste svoje heslo?

Zadajte svoju emailovú adresu a my vám odošleme verifikačný link. Po potvrdení linku vám bude odoslané nové heslo k vášmu účtu.

Dnes je 24.10.2017 | Meniny má Kvetoslava

Späť na diskusné témy Forum / 2. Vzťahy / Nadviazanie vzťahu vo vyššom veku...

Johanka.

Košice - Sever

52 rokov

Nie je online

Nadviazanie vzťahu vo vyššom veku...

Zisťujem, aké je to ťažké, nadviazať vzťah, keď už máte 40+. Tak veľa ľudí v tomto veku je samých, smutných, túžiacich po úprimnom vzťahu a cite. No to, čo prežili a aj iné okolnosti im bránia byť bezprostrednými, uvoľnenými v zoznamovaní. Majú veľa obáv, predsudkov  a aj nedostatok odvahy "začať si niečo". A popritom by mohlo byť všetko oveľa jednoduchšie... Aké máte vy skúsenosti so zoznamovaním v tomto veku? Alebo viete o nejakom netradičnom zoznámení? :-)

Späť na diskusné témy Príspevky k téme "Nadviazanie vzťahu vo vyššom veku..."

(Fotka sa zobrazí len registrovaným užívateľom s foto)

Mildo7even

Nové Mesto nad Váhom

39 rokov

Nie je online

12.06.2017 - 07:40:52

Ja si myslim ze vek je len cislo.
V jednej piesni sa spieva ze laska kvitne v kazdom veku.
A neviem ci sa mi to zda ale ani mne sa nedari najst vaznuznamost budem mat sice 39 rokov, a chcel by sa zniekym zoznamit ale proste sa mi nedari.
Milan

BlackRed

Vysoké Tatry

49 rokov

Nie je online

19.06.2016 - 03:01:29

Súhlasím s názorom i keď si nemyslím, že toto je problém len veku 40+.

Ľudia zvyčajne nedokážu prekonať strach, ktorý sedí v ich depresívnych hlavách. Hľadajú lacné argumenty, plačú nad samotou miesto toho, aby "konečne" čosi zásadné pre seba urobili - zmenu v myslení. Tí duševne "zdraví" čo by aj nový vzťah "chceli" nemajú šancu, lebo všade okolo seba vidia niekoho frustrovaného, vystrašeného, povrchného, uplakaného, niekoho, kto miesto motivácie má tendenciu ťahať ich do svojich čierno-bielych svetov stavaných z vnútorných depresívnych zlyhaní.

Na druhej strane, položme si otázku. Chce "zdravý" človek vzťah s "chorým" človekom na duši, či mať vedľa seba za každú cenu niekoho len preto, aby nebol sám? Osobne sa považujem za "duševne zdravú osobnosť" a na to predsa potrebujem vedľa seba "zdravého" človeka, ktorý ma bude motivovať svojim vzhľadom, energiou i čistotou vlastného ja. Z ktorého cítiť že žije, nie prežíva. Toto nie je o veku, ale faktoch. Robím to predsa pre seba.

Kedže ľudia podľahli virtuálnym svetom a vlastným fiktívnym hrám na vadí-nevadí, najskôr nič netradičné neexistuje. Snáď len to, dívať sa viac okolo seba.:)

Ivoso

Želiezovce

28 rokov

Nie je online

24.12.2015 - 03:16:27

Je to zložitejšie, ale určite nie nemožné. Hlavne netreba sedieť doma, ale keď je voľná chvíľa, tak chodiť medzi priateľov, medzi ľudí :)

Tany

Košice - iné

51 rokov

Nie je online

09.12.2015 - 03:31:22

Ahojte, myslím si, že najdôležitejšie mať dobrý vzťah so sebou samým a potom už akýkoľvek ďalší vzťah s niekým beriem ako bonus od života, nehľadám, len som a nachádzam, čomu kráčam oproti, to ma stretne :)

Johanka.

Košice - Sever

52 rokov

Nie je online

29.09.2015 - 04:51:18

Pipi4 a kde napríklad?

Pipi4

Komárno

49 rokov

Nie je online

29.09.2015 - 02:53:30

Dôležité je hlavne nesedieť doma, ale aspon raz za čas ísť medzi ľudí. Miest na zoznámenie je dosť, na veku nezáleží.

Johanka.

Košice - Sever

52 rokov

Nie je online

20.09.2015 - 07:21:15

Martin, zaujímavá úvaha :-)... Ale to sa musím asi presťahovať:-)

Adria

Martin

49 rokov

Nie je online

19.09.2015 - 09:09:50

Johanka,mladsi sused bude cakat na tu pravu,kym sa nedostane do andropauzy a viacej si neskrtne. Mas navrch,tak mu to daj najavo zvysenym sebavedomim a mierne znizenym zaujmom . Myslim,ze sa spamata. Zatial ta ma istu v rezerve. Zahraj pred nim damu na roztrhanie,neinformuj ho o vsetkom co robis,kde ides. Nech par vecerov sedi doma sam ako tichy svedok tvojich aktivit. A potom nechaj iniciativu iba na nom.

Johanka.

Košice - Sever

52 rokov

Nie je online

31.05.2015 - 04:16:24

Neverí sebe?

mildo66

Prievidza

51 rokov

Nie je online

27.05.2015 - 09:36:42

jeto tazke clovek po skusenostiach proste neveri