Našli ste na portály chybu?

Nahláste ju. Tým pomôžete zlepšiť kvalitu portálu a našich služieb pre všetkých používateľov.

"Na stretni.sk sa mi páči originalita, nové služby a serióznosť. Odporučím aj kamarátke."  Katarína,  Bratislava

Stretni.sk - Co by mali CHLAPI na sebe zmenit

Zoznamka na úrovni, zoznámenie cez internet
Váš email:
Heslo:

Zabudli ste svoje heslo?

Zadajte svoju emailovú adresu a my vám odošleme verifikačný link. Po potvrdení linku vám bude odoslané nové heslo k vášmu účtu.

Dnes je 22.09.2017 | Meniny má Móric

Späť na diskusné témy Forum / 2. Vzťahy / Co by mali CHLAPI na sebe zmenit

lenka placha

Trnava

40 rokov

Nie je online

Co by mali CHLAPI na sebe zmenit

Baby, zeny, slecny a dievcata. Napiste sem kazda, ze co si myslite, ze co by mohli nase polovicky na sebe zmenit. Nech to pekne vidia a nech sa snazia!! :) Co poviete, podme do toho a piste! Som zvedava na kazdy nazor :)

Späť na diskusné témy Príspevky k téme "Co by mali CHLAPI na sebe zmenit"

(Fotka sa zobrazí len registrovaným užívateľom s foto)

Lanka

Prešov

31 rokov

Nie je online

05.09.2016 - 05:34:08

ak spociatku na tom druhom vidime len chyby je to stratou casu a treba hladat dalej to, co nam vyhovuje viac. Chlapi sa nejak radikalne nezmenia ak si to myslime je to chyba alebo len nasa naivita.Tak zienky prajem nam uspesne hladanie :)))))

Miroslav Camber

Námestovo

38 rokov

Nie je online

23.07.2016 - 04:09:58

pokiaľ je v tom láska, netreba meniť nič, pretože láska je prijať toho druhého taký aký je. Aj s chybami. Veľmi dôležitá je úcta k žene, pozornosť, neha, opora. Vnímavosť je diskutabilná, pretože nie vždy sa to dá, ale pokiaľ láske, vzťahu doprajeme potrebný čas na dozretie, myslím, že potom to bude to pravé orechové :-)

Ilala

Spišské Vlachy

28 rokov

Nie je online

15.12.2015 - 07:16:50

Nič nemeňte, skôr hľadajte osobu, ktorá vám bude vyhovovať aj s chybičkami.

Annahana

Nitra

40 rokov

Nie je online

06.12.2015 - 04:48:02

Mal by sa zmenit na niekoho ineho uz konecne

Maggy

Nováky

26 rokov

Nie je online

20.10.2015 - 03:26:38

Najlepšie je, ak si dvaja vyhovujú aj s chybami :)

Livi123

Martin

19 rokov

Nie je online

11.09.2015 - 03:28:16

Nič. Ak mi niekto nevyhovuje, musím hladať dalej... Každý sme nejaký. Treba ostať sám sebou :)

Oľga482

Nitra

54 rokov

Nie je online

19.01.2015 - 12:06:44

Lenka, vidím to skôr naopak: čo by som mala na sebe zmeniť ja, aby mi neprekážalo to "niečo" na partnerovi? Čo mi možno pred časom ešte vôbec nevadilo...Pokiaľ som si zvolila "ísť" s ním etapu svojho života, je len na mne, či ju s ním "prejdem" aj s tým, čo vnímam ako jeho nedostatky, alebo to vyriešim zmenou svojho pohľadu na neho, komunikáciou, či v krajnom prípade rozchodom. Samozrejme, mám na mysli muža, ktorý "netrpí"nejakým druhom závislosti.

MartinBA

Bratislava - iné

35 rokov

Nie je online

11.08.2014 - 06:35:35

Neustale mysliet len na vas, citat vase myslienky a hrat sa na alfa samcov a dokonalych ockov. A samozrejme v posteli vas dostat do raja. (ako bonus upratovanie s nadsenim, zarabat vela a za malo casu)

tulenik

Bratislava - Devínska Nová Ves

46 rokov

Nie je online

27.07.2014 - 08:34:23

Presne.

Leamusic

Bratislava - iné

38 rokov

Nie je online

27.07.2014 - 07:15:56

Keby sa ľudia nepretvarovali na začiatku vzťahu, ušetrili by si kopu zbytočných problémov neskôr. Nuž, ale každý sa snaží pred tým druhým ukázať svoje lepšie JA. :-)

<< Predchádzajúca | 1 2 3 4 5 .. 7 | Nasledujúca >>