Našli ste na portály chybu?

Nahláste ju. Tým pomôžete zlepšiť kvalitu portálu a našich služieb pre všetkých používateľov.

"Na stretni.sk sa mi páči originalita, nové služby a serióznosť. Odporučím aj kamarátke."  Katarína,  Bratislava

Stretni.sk - MUŽ a ŽENA

Zoznamka na úrovni, zoznámenie cez internet
Váš email:
Heslo:

Zabudli ste svoje heslo?

Zadajte svoju emailovú adresu a my vám odošleme verifikačný link. Po potvrdení linku vám bude odoslané nové heslo k vášmu účtu.

Dnes je 25.07.2017 | Meniny má Jakub

Späť na diskusné témy Forum / 2. Vzťahy / MUŽ a ŽENA

Daniela73

Banská Bystrica

44 rokov

Nie je online

MUŽ a ŽENA

Môže existovať medzi mužom a ženou kamarátstvo???

Späť na diskusné témy Príspevky k téme "MUŽ a ŽENA"

(Fotka sa zobrazí len registrovaným užívateľom s foto)

barb19

Partizánske

20 rokov

Nie je online

19.07.2017 - 07:07:08

ano může

hexee

Snina

57 rokov

Nie je online

26.02.2017 - 11:34:47

urcite ano

Jozef Palec

Nová Dubnica

28 rokov

Nie je online

04.01.2017 - 08:00:22

nie

Lanka

Prešov

31 rokov

Nie je online

04.09.2016 - 10:06:12

je to zaujimava tema, mozno to vyznie zvlastne ale osobne si myslim ze moze. Pisem to z dovodu, ze sama mam takych kamaratov a su to len muzi-priatelia. Maju svoje priatelky miluju ich planuju spolocnu buducnost...Vsetko je to o spravnom zadefinovani hned spociatku, je to o uprimnosti a cistych zaujmoch :)

Dahlia777

Šaľa

32 rokov

Nie je online

18.06.2016 - 06:53:51

Vzdy to konci sexom, pokial jeden z nich nieje zruda :-D Skor ci neskor.

Hudiar

Svätý Jur

26 rokov

Nie je online

12.05.2016 - 10:00:34

Ja mozem byt kamarat iba s takou babou, ktora ma nepritahuje. Ostatne balim :D

Lubor

Bratislava - iné

62 rokov

Nie je online

11.05.2016 - 08:13:43

Ano môže zažil som to sám aj keď je to dôležité si určiť hranice či chcete zájsť i ďalej ako priatelstvo

Teller

Trnava

51 rokov

Nie je online

03.04.2016 - 06:42:52

Nie, muž sa ma so ženou milovať a nie kamarátiť..... Už si niekedy zažila, aby Ťa niekto oslovil: "...... Ahoj poďme si zakamarátiť ." ? Ak by sa muži so ženami iba kamarátkou, tak tu s určitosťou nie sme ani my .
Posledná poznámka. Kamarátstvo medzi mužom a ženou je len odložený sex na neskoršie.
Či s tým súhlasíš, alebo nie , je jedno, no je to objektívna skutočnosť.Ahoj

Olivel

Dunajská Streda

36 rokov

Nie je online

31.01.2016 - 11:27:26

Dá sa povedať, že na výške som mal viac ženských kamarátov než mužských a i citová inteligencia nežnej polovice mi sedela ovela viac. Vedel som sa s nimi úprimnejšie, otvorenejšie a hlbšie sa porozprávať, či už išlo a študijné záležitosti, rodinné, alebo osobné. Priznávam samozrejme, z mojej strany to vedelo fungovalo u tých dievčat, ktoré napriek všetkým ľudským sympatiám vo mne nevzbudzovali toho, ako len nazvať... sexuálneho bestiu :D No jedna výnimka sa predsa len stala a to po obhajobe diplomových prác, keď popri drinkovaní a v stave opitej duchaprítomnosti sa pretrhli i putá telesnej disciplíny a dá sa povedať, s najlepšou kamoškou (či skôr by som mal písať, s kamarátom) skončili uprostred divokej jazdy v jednej neznámej posteli. Malo to príchuť najvyššieho povodňového stupňa s pretrhnutými hrádzami, no ten nasledujúci deň, nikomu neprajem! Cenou útechy bolo jedine, že sa škola práve skončila, i vietor Nás rozfúkol do vlastných končín. Tak toľko z mojej vlastnej skúsenosti, čo ma odvtedy vedie skôr k opatrnosti, než sebaistým vyhláseniam. Že by to zviera v Nás predsa len čakalo na správny či nesprávny moment a prišlo pokúsiť so silou prírody? Z pokoja, z vlastného stredu, do rozbesneného pohybu?-)

Yore

Zlaté Moravce

58 rokov

Nie je online

10.01.2016 - 01:02:19

Urcite ano, ja mam par kamaratok a su super. Vyborne sa spolu vieme zabavit aj pokecat a to vsetko bez sexu. Ale vzdy je to len o ludoch. Kazdy sme iny a to je dobre!

<< Predchádzajúca | 1 2 3 4 5 .. 20 | Nasledujúca >>